Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas
opony@auto-opona.pl
505 450 918
» Aktualności » Opony LAPPONIA z gr.Nokian

Opony LAPPONIA z gr.Nokian

Na rynku polskim pojawiła sie ostatnio nowa opona zimowa do samochodów SUV i pojazdów z napedem 4x4 o nazwie Lapponia W SUV. Projektanci Nokiana  w oparciu o najnowsze technologie stworzyli oponę ,która została zaprojektowana w szczególności do jazdy w często zmieniających się warunkach zimowych w Europie Środkowej.

 

Opona  Lapponia W SUV to  perfekcyjne połączenie wysokiej trwałości i bardzo dobrych właściwości jezdnych oraz bardzo atrakcyjnej ceny.

 

                                  zobacz ofertę opon Lapponia

 

                   Właścicielem znaku towarowergo  LAPPONIA jest Nokian Tyres .

 

      Nokian marka Lapponia         Lapponia-tyres              Etykieta opony

 

Nokian to niezależny, fiński producent z wieloletnim doświadczeniem w branży oponiarskiej. Opony zimowe z logo Nokian to bardzo doceniane na rynku produkty. Od lat należy do czołówki Producentów opon pod względem jakości . Wszystkie opony tej marki testowane są w Finlandii, dlatego tak dobrze radzą sobie zarówno na suchej, mokrej, jak i ośnieżonej i oblodzonej drodze.

 

Opona  Lapponia przeznaczona jest na sezon zimowy dla nowoczesnych samochodów segmentu SUV oraz samochodów z napędem na cztery koła 4x4.Opona posiada bardzo dobre właściwości jezdne na śniegu, błocie pośniegowym jak na suchej i mokrej nawierzchni w okresie zimowym.

 

Opona Lapponia  zaprojektowana została przez inżynierów firmy NOKIAN i została stworzona w szczególności z myślą o często zmieniających się warunkach zimowych w Europie Środkowej. Opona ta, posiadając szereg różnorodnych właściwości, zapewnia doskonałą przyczepność zarówno wtedy, gdy nawierzchnia jest mokra, jak również  gdy na drodze zaskoczy cię śnieg lub błoto pośniegowe. Dzięki swoim wyważonym właściwościom i wyjątkowej stabilności, opona Lapponia porusza się płynnie i bezpiecznie również na suchej drodze.

 

Opona Lapponia W SUV posiada symetryczny wzór bieżnika w kształcie „strzałki" co wpływa na dobrą stabilność i silną przyczepność na śliskich nawierzchniach. Szerokie rowki obwodowe skutecznie usuwają wodę i błoto pośniegowe spod opony przez co minimalizuje się wystąpienie zjawiska aquaplaningu. Solidne barki opony odpowiadają za stabilność podczas pokonywania zakrętów. Opona posiada System (DSI - Wskaźnik bezpieczeństwa), który dokładnie wskazuje głębokość bieżnika opon.

 

Charakterystyka opony:Bardzo dobra przyczepność i znakomita kierowalność w każdych warunkach w okresie zimowym.Stabilność i doskonała kontrola jazdy nawet przy bardzo niskich temperaturach. Niskie opory toczenia, przyjazność produktu dla środowiska, oszczędność paliwa.

 

Opis: Na podstawie materiałów Producenta .