Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas
opony@auto-opona.pl
505 450 918
» Aktualności » Japoński Producent opon zimowych FALKEN

Japoński Producent opon zimowych FALKEN

Falken to niezależny Japoński Producent specjalizujący się w produkcji opon segmentu Ultra High Performance. Wszystkie produkty marki Falken są zgodne z normami ISO 9001 i 14001. FALKEN jest marką Sumitomo Rubber Industries LTD. w Japonii.

 

Falken należy do odnoszących największe sukcesy producentów opon na świecie. Posiada wyjątkowo duże znaczenie wśród marek japońskiej grupy Sumitomo Rubber Industries Ltd. Jest liczącym się i rozpoznawanym graczem w międzynarodowym sporcie samochodowym, w którym zaczęła się jej historia. Również w ruchu ulicznym opony Falken stanowią synonim najwyższej jakości i niezawodności oraz znakomitego komfortu jazdy.Opony FALKEN wysoko oceniane przez międzynarodowe organizacje motoryzacyjne między innym ADAC.

 

W naszej ofercie posiadamy opony Falken przeznaczone do różnych typów samochodów.

Kliknij na interesujący cię rodzaj pojazdu i wybierz rozmiar opon.

 

http://www.auto-opona.pl/images/Logo_Falken-Tire%20small.jpg         http://www.auto-opona.pl/images/Logo_Falken-Tire%20small.jpg             http://www.auto-opona.pl/images/Logo_Falken-Tire%20small.jpg

OPONY OSOBOWE                   OPONY 4X4 i SUV                 OPONY DOSTAWCZE

http://www.auto-opona.pl/images/pikto_vlocka.jpgOpony zimowe FALKEN posiadają symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Ten piktogram oznacza, że opony spełniają wymagania Unii Europejskiej dotyczące opon zimowych. Symbol jest przyznawany po dokładnym przetestowaniu danego modelu pod kątem przyczepności na śniegu.