Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas
opony@auto-opona.pl
505 450 918
» Aktualności » Opony Kormoran

Opony Kormoran

    Polska opona - Kormoran Snowpro B2.  Foto opony

 

Opony Kormoran pochodzą z Polski. Aktualnie firma wchodzi w skład Grupy Michelin. W olsztyńskiej fabryce stosowane są standardy jakościowe Michelin uznawane za wzorcowe w światowym przemyśle ogumienia. Ogumienie Kormoran jest uznane za jedne z lepszych oferowanych na naszym rynku. Wielu użytkowników uważa, że opony tej marki stanowią doskonałą alternatywę dla opon produkowanych za granicą.

 

                                    Oferta opon Kormoran Snowpro B

 

                                       Oferta ważna do 28 październik  2013 rok*

 

Kormoran Snowpro B2 to opona klasy ekonomicznej przeznaczona na sezon zimowy do samochodów osobowych z klasy średniej o przeciętnych mocach i pojemnościach silnika. Kormoran Snowpro B2 gwarantuje wyważone i bezpieczne osiągi na każdym rodzaju zimowej nawierzchni. Sprawdza się zarówno na oblodzonej, zaśnieżonej a także mokrej drodze. Opona zapewnia również wysoki komfort jazdy. Jej dużą zaletą jest atrakcyjna, niska cena.

 

Opona szczególnie polecana jest do aut kompaktowych oraz rodzinnych kombi i sedanów takich, jak: Ford Mondeo, Volkswagen Passat, Citroen C5, Honda Accord, Peugeot 407, Renault Laguna, Toyota Avensis czy Opel Vectra. Opona posiada kierunkową rzeźbę, dlatego należy ją montować zgodnie z zaleceniami Producenta.

 

*OFERTA WAŻNA DO 28 PAŹDZIERNIK 2013 ROKU LUB DO WYCZERPANIA ZAPASÓW U NASZYCH DOSTAWCÓW. PRZY ZAMÓWIENIU 4 SZT TRANSPORT GRATIS.

 

 Montaż opon w Szczecinie