Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas
opony@auto-opona.pl
505 450 918
» Montaż opon

                                        Montaż opon w Szczecinie

 

Dla komfortu oraz dla oszczędności czasu naszych klientów  zamówione opony można  odebrać w Szczecinie wraz z usługą wymiany. Po złożeniu zamówienia na życzenie klienta nasza firma umawia Państwa w wybranym serwisie na konkretną godzinę. Wówczas mają Państwo zarezerwowane miejsce w warsztacie oponiarskim , dostarczone tam będą również zamówione opony. Wystarczy już tylko przyjechać na montaż opon. Usługa wymiany opon jest odpłatna . Serwisy z którymi współpracujemy to profesjonalne warsztaty wyspecjalizowane w wymianie opon.

Koszt usługi uzależniony jest od rozmiaru i rodzaju felg jakie posiadają Państwo w swoim pojeździe.Cena od 25 zł za koło.

 

WAŻNE! Od 1 października 2017 roku opony zużyte można zostawić w serwisie opon w celu ich utylizacji. Koszty utylizacji opon pokrywa klient -10.00 pln/za oponę.


 

 Montaż opon w Szczecinie

 

 

             

 

             MS Service/PACAR

          Serwis wymiany opon.

            71-240 Szczecin Pogodno

               Ul.Wernyhory 17    

                        tel. 503-829-002

                Zapraszamy do współpracy.

 

 

Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę Vat.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.

 

                            Napisz jakich opon szukasz ! opony@auto-opona.pl


lub zadzwoń Tel.505-450-918

 

              Sprzedaż i montaż opon w jednym miejscu ... sprawdź!

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------