Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas
opony@auto-opona.pl
505 450 918


Aeolus Steering ACE 2 AU03

Aeolus Steering ACE 2 AU03 Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-osobowe
Sezon:letnie
Producent:Aeolus
Rozmiar:-------
Indeks prędkości:
W-270 km/h

Uwagi:TÜV MARK QUALIFICATION


Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 24h dla zamówień do godz.12.00
Cena: Produkt dostępny w 24h - zapytaj o aktualną cenę!Sztuk:
Zapytaj o Dostępność

Sportowa, ekonomiczna opona letnia zaprojektowana specjalnie na rynki europejskie .Opona spełnia wszystkie europejskie normy jakości. Bieżnik SteeringAce2 AU03 otrzymała homologację TÜV MARK QUALIFICATION nadaną przez niezależne centrum badawcze TÜV SÜD PRODUCT SERVICE (numer raportu: 713060179 / AU03), co potwierdza wysoką jakość i europejski standard tej opony.


Aeolus Steering ACE 2 AU03  Test Tuv      Logo Aeolus     Etykieta opony


Aeolus to azjatycka firma, która została założona w 1964 roku. Fabryka Aeolusa jest obecnie jedną z największych i najważniejszych w Chinach w swojej dziedzinie, z roczną sprzedażą na poziomie kilku miliardów dolarów. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wytwarzaniu opon klasy ekonomicznej charakteryzujących się optymalnymi osiągami, ekonomiczną eksploatacją i rozsądną ceną. Przez wielu kierowców opony marki Aeolus uważane są za jedne z najlepszych w swoim segmencie. Aeolus Tire może poszczycić się 20. pozycją na świecie pod względem przychodów ze sprzedaży.    


Opony letnie SteeringACE2 AU03 przeznaczone dla entuzjastów samochodów sportowych, posiadają doskonałe właściwości prowadzenia oraz hamowania, nawet w nagłych i krytycznych zdarzeniach na drodze. 


Asymetryczny bieżnik zwiększa stabilność i gwarantuje wysoką wytrzymałość ścianek bocznych. Nowoczesna mieszanka bieżnika, dzięki zastosowaniu krzemionki nanotechnologii, zapewnia optymalne hamowanie zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni oraz ułatwia prowadzenie pojazdu w każdych warunkach. Bieżnik AU03, dzięki zoptymalizowanym parametrom, doskonale łączy sportowy charakter opony z ekonomicznym aspektem niskich oporów toczenia. 


Specjalna mieszanka bieżnika zapewnia doskonałe właściwości zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni, a także zwiększa oszczędność paliwową, dzięki mniejszym oporom toczenia. Trzy podłużne rowki doskonale odprowadzają wodę i zapewniają bezpieczeństwo na mokrej drodze, a także zmniejszają ryzyko wystąpienia aquaplaningu. Wzmocniona konstrukcja opony gwarantuje większą stabilność, a także wysoką trwałość, nawet przy szybkiej jeździe samochodem.      Opis:  Materiały Producenta


W tym rozmiarze dostępne są opony również innych Producentów.


Napisz jakich opon szukasz!  opony@auto-opona.pl  lub zadzwoń


tel. 505-450-918.


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę VAT.


Ważne!


Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


Jeżeli do produktu nie jest przypisana cena, nie oznacza to ,że produkt jest niedostępny. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania informacji o aktualnej cenie towaru.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


Napisz jakich opon szukasz ! opony@auto-opona.pl


lub zadzwoń Tel.505-450-918


                  Dowozimy opony bezpośrednio na montaż ... sprawdź!