Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas
opony@auto-opona.pl
505 450 918


Barum SnoVanis 205/65 R15 102/100 T 8 szt

Barum SnoVanis   205/65 R15 102/100 T 8 szt Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-dostawcze
Sezon:zimowe
Producent:Barum
Rozmiar:205/65 R15
Indeks prędkości:
T - do 190 km/h

Indeks nośności:
102/100

Uwagi:Prosimy pytać o dostępność.


Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 1-2 dni robocze-Towar na zamówienie.
Cena: 349.00 złSztuk:
Zapytaj o Dostępność

W tym rozmiarze dostępne są  opony również innych  Producentów.


Napisz jakich opon szukasz!  opony@auto-opona.pl  lub zadzwoń


tel. 505-450-918.


BARUM SnoVanis    Grupa Continental          Logo Barum           Etykieta opony


 adacmotorwelt poleca   ADAC Motorwelt ocenił oponę  jako "Zalecana"


Marka Barum od lat jest częścią koncernu Continental.Dzięki tej współpracy opony Barum tworzone są przy użyciu najnowszych technologii.Marka znana jest z produkcji wysokiej jakości opon dostosowanych do zmiennych warunków atmosferycznych charakterystycznych dla klimatu Europy Środkowej i nie tylko.


Opona Barum SnoVanis przeznaczona jest do lekkich samochodów dostawczych. Bardzo dobrze sprawdza się w autach typu van oraz minibusach. Charakteryzuje się bardzo dobrą kontrolą trakcji zarówno na mokrej, zaśnieżonej jak i oblodzonej nawierzchni. Duża wytrzymałość i długie przebiegi sprawiają, że opona nadaje się do zastosowań komercyjnych.


Opona SnoVanis po raz kolejny przekroczyła możliwości dotyczące przebiegów swojej poprzedniczki. Udoskonalone własności trakcyjne, zachowanie podczas hamowania i odporność na aquaplaning powodują, że jazda po śniegu i lodzie jest bezpieczniejsza i bardziej ekonomiczna.


Bezpieczeństwo i komfort.


Szerokie rowki wzdłuż bieżnika i w części barkowej zwiększają odprowadzanie wody i błota pośniegowego. Komputerowo zoptymalizowany układ bloków bieżnika i zrównoważona skala powtarzalności elementów bieżnika redukują poziom hałasu i przyczyniają się do wygodnej jazdy. Znaczna sztywność wzdłużna i poprzeczna przyczynia się do znakomitej stabilności przy prowadzeniu pojazdu - zwłaszcza przy maksymalnym wykorzystaniu własności trakcyjnych na zimowej nawierzchni. Zwiększona liczba lameli i krawędzi polepsza własności trakcyjne i parametry hamowania na zaśnieżonych I oblodzonych drogach.


Żywotność i efektywność ekonomiczna


Przesunięte centralne pasy bieżnika nachodzą na siebie zwiększając stabilność w czasie prowadzenia i żywotność opon.   Zoptymalizowany rozkład nacisku na podłoże zapewnia równomierne zużywanie się opony i zwiększony przebieg. Płaski kontur opasania zmniejsza ryzyko poślizgu oraz zwiększa żywotność opon.


Opis: Na podstawie http://www.barum-online.com


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę VAT.


Ważne!


Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


Jeżeli do produktu nie jest przypisana cena, nie oznacza to ,że produkt jest niedostępny. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania informacji o aktualnej cenie towaru.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


Napisz jakich opon szukasz ! opony@auto-opona.pl


lub zadzwoń Tel.505-450-918


               Sprzedaż i montaż opon w jednym miejscu ... sprawdź!


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------