Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas
opony@auto-opona.pl
505 450 918


Barum SnoVanis 2 M+S 185/80 R14C 102/100 Q

Barum SnoVanis 2 M+S   185/80 R14C 102/100 Q Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-dostawcze
Sezon:zimowe
Producent:Barum
Rozmiar:185/80 R14
Indeks prędkości:
Q-do 160 km/h

Indeks nośności:
102/100

Uwagi:Prosimy pytać o dostępność.


Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 24h dla zamówień do godz.12.00
Cena: 259.00 złSztuk:
Zapytaj o Dostępność

W tym rozmiarze dostępne są  opony również innych  Producentów.


Napisz jakich opon szukasz!  opony@auto-opona.pl  lub zadzwoń


tel. 505-450-918.


BARUM SnoVanis 2    Grupa Continental          Logo Barum           Etykieta opony


 adacmotorwelt poleca   ADAC Motorwelt ocenił oponę  jako "Zalecana"


Marka Barum od lat jest częścią koncernu Continental.Dzięki tej współpracy opony Barum tworzone są przy użyciu najnowszych technologii.Marka znana jest z produkcji wysokiej jakości opon dostosowanych do zmiennych warunków atmosferycznych charakterystycznych dla klimatu Europy Środkowej i nie tylko.


Nowość 2013! Barum Snovanis 2: Jedź i oszczędzaj bez kompromisów. Dobra jakość za niewielkie pieniądze.


Nowy Barum SnoVanis 2 nie zna kompromisów, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i jazdę w okresie zimowym! Innowacyjna konstrukcja bieżnika utrzymuje samochody dostawcze na właściwej drodze nawet na śliskich i mokrych  nawierzchniach.


Zoptymalizowany skład mieszanki  z jakiej produkuje się Snovanis 2 wydłuża przebiegi i zmniejsza opór toczenia.


Ponadto  Barum Snovanis 2 charakteryzuje się krótką drogą hamowania i znacznie redukuje ilość zużywanego paliwa. Umieszczone w bieżniku opony głębokie rowki i specjalny kształt każdego pojedynczego segmentu bieżnika sprawia, że opona osiąga wysoki poziom przyczepności na śniegu.


Opis: Na podstawie Materiały Producenta


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę VAT.


Ważne!


Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


Jeżeli do produktu nie jest przypisana cena, nie oznacza to ,że produkt jest niedostępny. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania informacji o aktualnej cenie towaru.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


Napisz jakich opon szukasz ! opony@auto-opona.pl


lub zadzwoń Tel.505-450-918


                  Dowozimy opony bezpośrednio na montaż ... sprawdź!