Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas
opony@auto-opona.pl
505 450 918


Continental WinterContact TS 860 205/60 R16 92T

Continental WinterContact TS 860   205/60 R16  92T Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-osobowe
Sezon:zimowe
Producent:Continental
Rozmiar:205/60 R16
Indeks prędkości:
T-do 190 km/h

Indeks nośności:
92

Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 24h dla zamówień do godz.12.00
Cena: 389.00 złSztuk:
Zapytaj o Dostępność

                    W tym rozmiarze dostępne są opony również innych Producentów.


Napisz jakich opon szukasz!  opony@auto-opona.pl  lub zadzwoń


tel. 505-450-918.


WinterContact TS 860   Logo Continental    Etykieta opony


Continental to niemiecki koncern produkujący opony, który powstał już w 1871roku . Firma jest liderem wśród producentów opon w Niemczech, natomiast w Europie zajmuje pod tym względem drugie, a na świecie czwarte miejsce.


Opona Continental WinterContact TS 860 to maksymalne bezpieczeństwo w każdych warunkach zimowych dla samochodów klasy kompaktowej i średniej. 


Mistrzostwo w każdym aspekcie. Charakterystyka opony. 


Technologia Cool Chili zapewnia najwyższą skuteczność hamowania w każdych zimowych warunkach -Nowo opracowana technologia Cool Chili obejmuje maksymalizującą trakcję mieszankę krzemionkową, która zapewnia doskonałą przyczepność i tym samym znacznie poprawia skuteczność hamowania. Dzięki żywicom poprawiającym zimowe właściwości oraz elastycznej matrycy polimerowej opona WinterContact TS 860 zachowuje elastyczność przy każdej pogodzie zimą oraz bezpiecznie przenosi siły powstające podczas hamowania na mokrą, oblodzoną i ośnieżoną nawierzchnię.    


Liquid Layer Drainage skraca drogę hamowania na oszronionej i oblodzonej nawierzchni -Nowy, skomplikowany układ kanalików lameli Multi Channel Sipe Design pomaga nieustannie odprowadzać wodę z powierzchni styku opony z nawierzchnią, poprawiając skuteczność hamowania na oblodzonych i oszronionych drogach. Pionowe kanaliki lameli wspierają kanaliki poziome w odprowadzaniu wody, następnie kanaliki poziome kierują wodę do głównego rowka bieżnika. W ten sposób system Liquid Layer Drainage eliminuje niebezpieczeństwo w sytuacjach, gdy skuteczność hamowania pogorszy się z powodu topniejącego lodu - ciekła warstwa pomiędzy oponą i lodem jest usuwana z powierzchni styku. Efektem jest doskonała skuteczność hamowania, pozwalająca szybciej zatrzymać pojazd.   


Technologia Snow Curve⁺ poprawia bezpieczeństwo jazdy w zakrętach na ośnieżonych drogach-Nowa struktura rowków 3D opony WinterContact TS 860 o wyższej przyczepności wspomaga wgryzanie się opony w ośnieżoną nawierzchnię, zwłaszcza w zakrętach. Śnieg zostaje skompresowany nie tylko w głównym rowku bieżnika, ale także w całej rowkowanej strukturze ściany opony o wyższej przyczepności - w ponad 1000 punktów na całym profilu. Technologia SnowCurve⁺ pozwala oponie przenosić wyższe siły boczne i w ten sposób zapewnia lepszą ogólną przyczepność podczas pokonywania zakrętów.


Opis: Na podstawie materiałów Producenta


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę Vat.


Ważne!!! 


Prosimy pytać o dostępność opon! Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


                     Napisz jakich opon szukasz ! opony@auto-opona.pllub zadzwoń Tel.505-450-918


            Sprzedaż i montaż opon w jednym miejscu ... sprawdź!