Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas
opony@auto-opona.pl
505 450 918


RIKEN Snowtime B2 205/60 R16 92 H

RIKEN  Snowtime B2   205/60 R16 92 H Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-osobowe
Sezon:zimowe
Producent:Riken
Rozmiar:205/60 R16
Indeks prędkości:
H - do 210 km/h

Indeks nośności:
92

Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 24h dla zamówień do godz.12.00
Cena: 229.00 złSztuk:
Zapytaj o Dostępność

W tym rozmiarze możemy dostarczyć oponę każdego innego Producenta.


Napisz jakich opon szukasz!  opony@auto-opona.pl  lub zadzwoń


tel. 505-450-918.


RIKEN  Snowtime B2                  Riken logo          Etykieta opony


Riken to popularna marka opon należąca  do koncernu Michelin. Riken Gomu Industry zalożono w 1917 r. z siedzibą w Japonii.Dzisiaj marka Riken jest jedną z cenionych firm produkujących ogumienie klasy budżetowej.Większośc opon tego Producenta produkowana jest w Europie. 


Ogumienie Riken projektowane, opracowywane i produkowane jest pod okiem specjalistów francuskiego koncernu Michelin. Nie trzeba dodawać, że Michelin to gwarancja jakości dla każdej podległej mu marki. Opony Riken łączą w sobie estetykę i technologię w bardzo atrakcyjnej cenie, uzyskując opony przystosowane do europejskiej pogody. 


RIKEN SNOWTIME B2 to opona zimowa klasy ekonomicznej przeznaczona do samochodów osobowych. Dzięki specjalnej konstrukcji bieżnika opona zachowuje wysokie właściwości trakcyjne w zimowych warunkach, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo kierowcy. Wykorzystana przy produkcji opony mieszanka gumowa, zachowuje odpowiednią elastyczność w niskich temperaturach oraz zapewnia równomierne zużycie się opony, co zmniejsza koszty eksploatacyjne auta.


Opona posiada duża ilość rowków, które odpowiadają za skuteczne odprowadzanie wody, śniegu i błota pośniegowego, co minimalizuje ryzyko wystąpienia poślizgów. Opona Riken Snowtime świetnie sprawdza się w trudnych warunkach atmosferycznych środkowoeuropejskich zim. Wszystkie opony Riken objęte są 5-letnią gwarancją.


Opis:


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę VAT.


Ważne!


Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


Jeżeli do produktu nie jest przypisana cena, nie oznacza to ,że produkt jest niedostępny. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania informacji o aktualnej cenie towaru.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


Napisz jakich opon szukasz ! opony@auto-opona.pl


lub zadzwoń Tel.505-450-918


               Sprzedaż i montaż opon w jednym miejscu ... sprawdź!