Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas
opony@auto-opona.pl
505 450 918


DĘBICA Frigo HP2 205/60 R16 96H XL

DĘBICA  Frigo HP2   205/60 R16 96H  XL Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-osobowe
Sezon:zimowe
Producent:Dębica
Rozmiar:205/60 R16
Indeks prędkości:
H - do 210 km/h

Indeks nośności:
XL-opona wzocniona

Uwagi:POLECAMY


Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 24h dla zamówień do godz.12.00
Cena: 279.00 złSztuk:
Zapytaj o Dostępność

W tym rozmiarze dostępne są opony również innych Producentów.


Napisz jakich opon szukasz!  opony@auto-opona.pl  lub zadzwoń


tel. 505-450-918


 DĘBICA Frigo HP 2 Grupa Goodyear            Logo Debica      Etykieta opony


Producent opon Dębica od 1995 roku należy do koncernu GoodYear. 


Opona Dębica Frigo HP 2 jest oponą zimową stworzoną dla samochodów o wysokich osiągach. Wykonana została z zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. 5 lat gwarancji. 


Cechy Frigo HP 2 


Opona zapewnia doskonałą trakcję oraz kontrolę nad pojazdem na śniegu dzięki samoblokującym się lamelom. Nowa mieszanka gumy oraz kierunkowy bieżnik zapewnia krótszą drogę hamowania. Udoskonalona konstrukcja opony zapewnia większe przebiegi. 


Dlaczego warto kupić te opony: Po zastosowaniu kierunkowej rzeźby bieżnika opona bardzo dobrze zachowuje się na mokrych i zaśnieżonych nawierzchniach. Specjalne ukształtowane rowki i lamele bieżnika przebijają śnieg co umożliwia doskonałe manewrowanie nawet na najbardziej zaśnieżonych drogach. Udoskonalona budowa osnowy zapewnia mniejsze opory toczenia. Bieżnik stworzony jest ze specjalnej mieszanki gumowej na bazie krzemionki, która pozostaje elastyczna także w niskich temperaturach 


Źródło: Materiały Producenta.Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę Vat.

Ważne:Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.

Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------        Na Państwa życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


                 Napisz jakich opon szukasz!  opony@auto-opona.pl   lub zadzwoń


                                                           tel. 505-450-918


                   Sprzedaż i montaż opon w jednym miejscu...  Sprawdź!


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------