Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas
opony@auto-opona.pl
505 450 918


Dunlop Winter Sport 5 205/60 R16 92H

Dunlop Winter Sport 5   205/60 R16 92H Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-osobowe
Sezon:zimowe
Producent:Dunlop
Rozmiar:205/60 R16
Indeks prędkości:
H - do 210 km/h

Indeks nośności:
92

Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 24h dla zamówień do godz.12.00
Cena: 369.00 złSztuk:
Zapytaj o Dostępność

W tym rozmiarze dostępne są opony również innych  Producentów.


Napisz jakich opon szukasz!  opony@auto-opona.pl  lub zadzwoń


tel. 505-450-918.


Dunlop SP Winter Sport 5 Grupa Goodyear     Logo Dunlop       Etykiety na opony


Firma Dunlop jest jednym z wiodących, światowych producentów doskonałych opon wysokiej i najwyższej klasy. Od wielu lat jest częścią koncernu Goodyear.  


Dunlop Winter Sport 5 to opona zimowa klasy High Performance, która została skonstruowana z myślą o kierowcach samochodów wyższej i średniej klasy. Opona zimowa Dunlop Winter Sport 5 to następca świetnej opony Winter Sport 4D - zwycięzcy wielu testów motoryzacyjnych!


Wysoka jakość opon Dunlop SP Winter Sport 5 została potwierdzona wynikami najbardziej prestiżowych niemieckich testów . 


2015: test ACE w rozmiarze 225/50 R17: 3 miejsce, opona polecana - test "AutoBild Allrad" w rozmiarze 215/65 R16 98H SUV: 1 miejsce, ocena wzorowa, - test "Auto, Motor und Sport" w rozmiarze 225/50 R17: 3 miejsce, opona szczególnie polecana, - test "Auto Bild Sportcars" w rozmiarze 225/45 R18: 2 miejsce, ocena wzorowa.


CHARAKTERYSTYKA OPONY.GŁÓWNE KORZYŚCI


ZNAKOMITA PRZYCZEPNOŚĆ BOCZNA NA ŚLISKICH NAWIERZCHNIACH -Innowacyjne, ustawione kątowo lamele centralne wydłużają się, łatwiej się otwierają i mocno trzymają się nawierzchni, co oznacza doskonałą przyczepność boczną na śliskich zimowych drogach.


LEPSZE PROWADZENIE NA ZAŚNIEŻONYCH DROGACH-Zwiększona liczba klocków w oponie Winter Sport 5 oraz dodatkowe krawędzie przylegające do nawierzchni drogi pozwalają uzyskać znakomitą trakcję i świetne prowadzenie na śniegu. 


OCHRONA PRZED AQUAPLANINGIEM-Głębsze rowki w bieżniku opony pozwalają oponie Winter Sport 5 odprowadzać większe ilości wody i błota pośniegowego, zmniejszając ryzyko aquaplaningu oraz pomagając zachować kontrolę na mokrych drogach.


OSZCZĘDNOŚĆ PALIWA-Unikatowa konstrukcja opony Winter Sport 5 przekłada się na optymalny rozkład masy na całej powierzchni opony, zmniejszając opory toczenia i zużycie paliwa.


MIESZANKA KRZEMIONKOWA-Mieszanka bieżnika wywodząca się z bieżników opon sportowych, zapewnia bardzo dobrą przyczepność szczególnie na mokrych nawierzchniach i w niskich temperaturach. Zalety -Doskonałe hamowanie i przyspieszanie; duża przyczepność na mokrych nawierzchniach i w niskich temperaturach; niski współczynnik zużycia.  


ROWKI BIEŻNIKA W KSZTAŁCIE LITERY V-Rowki bieżnika w kształcie litery V, w połączeniu z podstawowymi rowkami bieżnika, tworzą rozbudowaną sieć kanalików, służącą do chwytania śniegu leżącego na jezdni. Efektem jest poprawa właściwości trakcyjnych i przyczepności..Zalety-Lepsze prowadzenie na śniegu. 


KIERUNKOWY WZÓR BIEŻNIKA-Kiedy opona styka się z wodą znajdującą się na drodze, cała przestrzeń rowków jest wypełniona. Następnie pod naciskiem masy samochodu jest szybko odprowadzana spod powierzchni opony, zmniejszając ryzyko aquaplaningu. Zalety-Niższe ryzyko aquaplaningu 


Żródło: Materiały Producenta


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę Vat.


Ważne!!!


Prosimy pytać o dostępność opon! Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna  w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


Napisz jakich opon szukasz  !  opony@auto-opona.pl


lub zadzwoń Tel.505-450-918


              Sprzedaż i montaż opon w jednym miejscu ... sprawdź!