Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas
opony@auto-opona.pl
505 450 918


FALKEN EuroWinter HS 449 225/45 R18 95V XL

FALKEN EuroWinter HS 449   225/45 R18 95V XL Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-osobowe
Sezon:zimowe
Producent:Falken
Rozmiar:225/45 R18
Indeks prędkości:
V -do 240 km/h

Indeks nośności:
XL-opona wzocniona

Uwagi:Polecamy!


Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 24 h dla zamówień do godz.12.00
Cena: Produkt dostępny w 24h - zapytaj o aktualną cenę!Sztuk:
Zapytaj o Dostępność

W tym rozmiarze możemy dostarczyć oponę każdego innego Producenta.


Napisz jakich opon szukasz!  opony@auto-opona.pl  lub zadzwoń


tel. 505-450-918.


FALKEN   HS 449     J Japońska dokładność.   Logo Falken   Etykieta opony


Opony Falken HS 449 to opony zimowe  przeznaczone do samochodów osobowych.   


Falken to niezależny Japoński producent specjalizujący się w produkcji opon segmentu Ultra High Performance. Wszystkie produkty marki Falken są zgodne z normami ISO 9001 i 14001. FALKEN jest marką Sumitomo Rubber Industries LTD.w Japonii.


Testy opon przeprowadzane przez organizacje motoryzacyjne: 2013: test ADAC rozmiar 185/60 R15 T - polecana, 2012: test "Auto Bild 42" rozmiar 205/55 R16 - 5. miejsce, 2012: test "ADAC" rozmiar 205/55 R16 - polecana.


Opona HS-449 została wyposażona w kierunkową rzeźbę bieżnika, która doskonale sprawdzi się w zimowych warunkach. Takie rozwiązanie najlepiej chroni przez aquaplaningiem i snowplaningiem. Woda i błoto pośniegowe są sprawnie odprowadzane spod opony, a auto zachowuje stabilność.


Samochód na oponach Falken HS 449 nie wpada w poślizg przy ruszaniu na śniegu, ma krótką drogę hamowania i dobrze prowadzi się na zakrętach.


Nowoczesna, elastyczna mieszanka gumowa zastosowana do produkcji opony zapewnia przyczepność nawet w bardzo niskich temperaturach.


Opis: Podany przez Producenta.


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę VAT.


Ważne!


Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


Jeżeli do produktu nie jest przypisana cena, nie oznacza to ,że produkt jest niedostępny. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania informacji o aktualnej cenie towaru.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


Napisz jakich opon szukasz ! opony@auto-opona.pl


lub zadzwoń Tel.505-450-918


               Sprzedaż i montaż opon w jednym miejscu ... sprawdź!