Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas
opony@auto-opona.pl
505 450 918


KLEBER Krisalp HP3 205/60 R16 92H 16 szt

KLEBER Krisalp HP3   205/60 R16 92H  16 szt Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-osobowe
Sezon:zimowe
Producent:Kleber
Rozmiar:205/60 R16
Indeks prędkości:
H - do 210 km/h

Indeks nośności:
92

Uwagi:Oferta ograniczona.Prosimy pytać o dostepność


Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 1-2 dni dla zamówień do godz.12.00
Cena: 319.00 złSztuk:
Zapytaj o Dostępność

W tym rozmiarze możemy dostarczyć opony każdego innego Producenta.


Napisz jakich opon szukasz!  opony@auto-opona.pl  lub zadzwoń


tel. 505-450-918.


Kleber Krisalp HP3   Grupa Michelin      Kleber -Szczecin            Etykieta opony


Kleber to firma z ponad wiekowym doświadczeniem w produkcji opon. Od prawie 20  lat jest częścią koncernu Michelin.  Marka współpracuje z wieloma producentami samochodów. Opony Kleber wielokrotnie znajdowały się w seryjnym wyposażeniu aut średniej i wyższej klasy.  


KLEBER KRISAL HP3 STWORZONA DO JAZDY W WARUNKACH ZIMOWYCH 


Charakterystyka opony.  


NA ŚNIEGU -Znakomita skuteczność na śniegu. Najwyższy poziom bezpieczeństwa na zaśnieżonych nawierzchniach dzięki liczniejszym i lepiej rozmieszczonym lamelom. Opona jest oznaczona symbolem 3PMSF ("Three Peak Mountain Snow Flake"), który potwierdza jej właściwości zimowe.Opona posiada równiez oznaczenie M+S Mud & Snow  


NA LODZIE -Lepsze hamowanie i przyczepność na oblodzonych nawierzchniach. Skrócona o prawie 1 m droga hamowania na oblodzonej nawierzchni(1) dzięki nowej mieszance gumowej na bazie elastomerów funkcjonalnych(1). 1) Skrócona o 8% droga hamowania na oblodzonych nawierzchniach w porównaniu z oponą poprzedniej generacji KLEBER Krisalp HP2 w rozmiarze 205/55 R16 91H. Testy wewnętrzne przeprowadzone przez Grupę Michelin w październiku 2014 roku na torze lodowym w Clermont-Ferrand.  


NA MOKRYCH NAWIERZCHNIACH - Jedna z najskuteczniejszych dostępnych na rynku opon zimowych na mokrych nawierzchniach. Lepsze osiągi na mokrej nawierzchni:  Podwyższone o jedną klasę oznaczenie przyczepności na mokrej drodze (z C do B)(2). Skrócona o 2,2 m droga hamowania(3). Kierunkowa rzeźba bieżnika w układzie „V" i kanały rynnowe „Toboggan" ułatwiają odprowadzanie wody i zmniejszają ryzyko aquaplaningu(4). 


2) Podwyższone o jedną klasę oznaczenie (z C do B) w porównaniu z oponą poprzedniej generacji KLEBER Krisalp HP2. Źródło: raport z monitorowania produktu, sierpień 2015 r. (3) Skrócona o 2,2 m, czyli o 6% droga hamowania na oblodzonych nawierzchniach w porównaniu z oponą poprzedniej generacji KLEBER Krisalp HP2 w rozmiarze 205/55 R16 91H. Testy wewnętrzne przeprowadzone przez Grupę Michelin w grudniu 2014 roku w Centrum Badań i Rozwoju Michelin w Ladoux. (4) Odporność na aquaplaning zwiększona o 15% na prostej i o 13% na zakrętach w porównaniu z oponą poprzedniej generacji KLEBER Krisalp HP2 w rozmiarze 205/55 R16 91H. Testy wewnętrzne przeprowadzone przez Grupę Michelin w grudniu 2014 roku w Centrum Badań i Rozwoju Michelin w Ladoux.   


Opis: Na podstawie materiałów Producenta


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę Vat.


Ważne!!! 


Prosimy pytać o dostępność opon! Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


                     Napisz jakich opon szukasz ! opony@auto-opona.pllub zadzwoń Tel.505-450-918


            Sprzedaż i montaż opon w jednym miejscu ... sprawdź!