Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas
opony@auto-opona.pl
505 450 918


Saetta Winter 205/60 R16 92H

Saetta Winter   205/60 R16  92H Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-osobowe
Sezon:zimowe
Producent:Saetta
Rozmiar:205/60 R16
Indeks prędkości:
H - do 210 km/h

Indeks nośności:
92

Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 24h dla zamówień do godz.12.00
Cena: 239.00 złSztuk:
Zapytaj o Dostępność

W tym rozmiarze dostępne są opony również innych  Producentów.


Napisz jakich opon szukasz!  opony@auto-opona.pl  lub zadzwoń


tel. 505-450-918.


Saetta Winter    Grupa Bridgestone                Etykieta opony


Bridgestone - największy Producent wyrobów gumowych i opon na świecie. Firma została założona w 1931 roku przez Shōjirō Ishibashiego w mieście Kurume w Japonii. Koncern posiada 59 fabryk ogumienia na wszystkich kontynentach.   


Saetta Winter to opony bardzo dobrej jakości produkowane przez japoński koncern BRIDGESTONE pod marką SAETTA we Włoszech.Opony z przeznaczeniem do samochodów osobowych.


Produkcja opon marki Saetta odbywa się na południu Europy we włoskiej fabryce Bridgestone w mieście Bari.Opona sprawdza się zarówno w mieście jak i na dłuższych trasach. Opona Saetta Winter posiada kierunkowy bieżnik opony. Taka konstrukcja pozwala efektywnie oraz szybko odprowadzić wodę, błoto pośniegowe z bieżnika, a zjawisko aquaplaningu maleje, dzięki czemu jazda w tym przypadku staje się bezpieczna. Saetta to również, dobra przyczepność. Jednym słowem świetna opona za niewielkie pieniądze.  


Charakterystyka opony: -   nowoczesny bieżnik zapewnia wyjątkowo dobrą przyczepność na zimowych drogach; -  odpowiednia rzeźba zapewnia skuteczne odprowadzanie wody i błota; -  zastosowany skład krzemionki (gumy) skraca drogę hamowania w każdych warunkach pogodowych; -  bardzo dobra trakcja, precyzyjne sterowanie; -  opony wyróżniają się komfortową, cichą pracą; -  posiadają pełną homologację zimową 3PMSF ; -   długie przebiegi  .   


Opis: Materiały Dystrybutora


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę VAT.


Ważne!


Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


Jeżeli do produktu nie jest przypisana cena, nie oznacza to ,że produkt jest niedostępny. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania informacji o aktualnej cenie towaru.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


Napisz jakich opon szukasz ! opony@auto-opona.pl


lub zadzwoń Tel.505-450-918


               Sprzedaż i montaż opon w jednym miejscu ... sprawdź!