Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas
opony@auto-opona.pl
505 450 918


Bridgestone Blizzak LM001 205/60 R16 92H

Bridgestone Blizzak LM001   205/60 R16 92H Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-osobowe
Sezon:zimowe
Producent:Bridgestone
Rozmiar:205/60 R16
Indeks prędkości:
H - do 210 km/h

Indeks nośności:
92

Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 24h dla zamówień do godz.12.00
Cena: 339.00 złSztuk:
Zapytaj o Dostępność

W tym rozmiarze dostępne są opony również  innych Producentów.


Napisz jakich opon szukasz!  opony@auto-opona.pl  lub zadzwoń


tel. 505-450-918.


Blizzak LM001     logo Bridgestone- Szczecin                       Etykieta opony


Bridgestone - największy Producent wyrobów gumowych i opon na świecie. Firma została założona w 1931 roku przez Shōjirō Ishibashiego w mieście Kurume w Japonii. Koncern posiada 59 fabryk ogumienia na wszystkich kontynentach.


DOSKONAŁA KONTROLA WE WSZYSTKICH ZIMOWYCH WARUNKACH -Seria zimowych opon bezkolcowych BLIZZAK firmy Bridgestone podnosi poprzeczkę w dziedzinie bezpieczeństwa, stabilności i osiągów nawet w najtrudniejszych warunkach zimowych.


Opona Blizzak LM001 stanowi połączenie najnowszych innowacji w dziedzinie technologii budowy bieżnika oraz mieszanki gumowej z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa i osiągów w coraz bardziej zróżnicowanych i nieprzewidywalnych warunkach pogodowych.Opona Bridgestone Blizzak LM001 była  poddana testom zimowym  na torze testowym położonym w szwedzkiej miejscowości Vidsel. Bardzo szczegółowe i drobiazgowe sprawdziany potwierdziły wysokie osiągi tej opony.


Charakterystyka opony -Precyzyjne prowadzenie ;Duża stabilność jazdy po łuku ;Doskonała przyczepność na śniegu 


Testy opony: 2015-test Auto Bild w rozmiarze 185/60 R15;  ocena :opona Polecana 2015- test ADAC w rozmiarze 205/55 R16; wynik zadawalający; 2014-test ADAC w rozmiarze 195/65 R15; ocena Dobra; (2. miejsce). 2016- test ADAC w rozmiarze 225/45 R17 wynik zadawalający.  


Opis: Materiały Producenta


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę VAT.


Ważne!


Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


Jeżeli do produktu nie jest przypisana cena, nie oznacza to ,że produkt jest niedostępny. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania informacji o aktualnej cenie towaru.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


Napisz jakich opon szukasz ! opony@auto-opona.pl


lub zadzwoń Tel.505-450-918


               Sprzedaż i montaż opon w jednym miejscu ... sprawdź!