Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas
opony@auto-opona.pl
505 450 918


BARUM Polaris 5 205/60 R16 96H XL

BARUM Polaris 5   205/60 R16 96H XL Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-osobowe
Sezon:zimowe
Producent:Barum
Rozmiar:205/60 R16
Indeks prędkości:
H-do 210 km/h

Indeks nośności:
XL-opona wzmocniona

Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 1-2 dni robocze dla zamówień do godz.12.00
Cena: 299.00 złSztuk:
Zapytaj o Dostępność

W tym rozmiarze dostępne są opony również innych Producentów.


Napisz jakich opon szukasz!  opony@auto-opona.pl  lub zadzwoń


tel. 505-450-918.


Barum  Polaris 5       Grupa Continental         Logo Barum         Etykieta opony


Marka Barum od lat jest częścią koncernu Continental. Znana jest z produkcji wysokiej jakości opon dostosowanych do zmiennych warunków atmosferycznych charakterystycznych dla klimatu Europy Środkowej i nie tylko. Jak wszystkie znane produkty tej marki spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa.  


Opona Barum Polaris 5 to opona przeznaczona dla kierowców samochodów klasy średniej i wyższej oraz SUV-ów, którzy oczekują wysokich przebiegów, zrównoważonych parametrów i rozsądnej ceny. Bardzo wysoka jakość wykonania w oparciu o najnowsze technologie branży oponiarskiej.


Polaris 5 wyposażony jest w kierunkowy 3-rowkowy wzór bieżnika, stabilną strukturę podwójnych bloków w części centralnej oraz innowacyjne nacięcia w rowkach obwodowych. Zastosowane technologie pozwalają osiągnąć doskonałe właściwości jezdne w każdych warunkach pogodowych.


Barum Polaris 5 to opona gwarantująca zrównoważone parametry w każdych warunkach pogodowych dając kierowcy poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Barum należy do grupy Continental dzięki czemu korzysta z doświadczeń i technologii jednej z najlepszych firm oponiarskich w Europie.  


Opis: Na podstawie http://www.barum-online.com


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę VAT.


Ważne!


Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


Jeżeli do produktu nie jest przypisana cena, nie oznacza to ,że produkt jest niedostępny. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania informacji o aktualnej cenie towaru.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


Napisz jakich opon szukasz ! opony@auto-opona.pl


lub zadzwoń Tel.505-450-918


               Sprzedaż i montaż opon w jednym miejscu ... sprawdź!