Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas
opony@auto-opona.pl
505 450 918


FULDA Kristall Control HP2 205/60 R16 96H XL

FULDA Kristall Control HP2   205/60 R16 96H XL Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-osobowe
Sezon:zimowe
Producent:Fulda
Rozmiar:205/60 R16
Indeks prędkości:
H - do 210 km/h

Indeks nośności:
XL-opona wzmocniona

Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 24h dla zamówień do godz.12.00
Cena: 319.00 złSztuk:
Zapytaj o Dostępność

W tym rozmiarze dostępne są opony również innych  Producentów.


Napisz jakich opon szukasz!  opony@auto-opona.pl  lub zadzwoń


tel. 505-450-918.


Fulda Kristall Control HP2 Grupa Goodyear    Logo Fulda        Etykieta opony


Niemiecka tradycja i jakość. Firma powstała w niemieckim mieście Fulda w 1906 roku. Obecnie to jedna z najpopularniejszych marek opon wśród kierowców w Niemczech. Fulda jest częscią koncernu Goodyear jednego z czołowych producentów opon na świecie. 


Fulda opracowała nową zimową oponę Kristall Control HP2 dla pojazdów o wysokich osiągach. Zastosowano w niej szereg nowoczesnych technologii, tworzących produkt, na którym kierowcy mogą polegać w zimowych warunkach. 


Technologia „Snow Catcher" dla lepszej trakcji.W oponie Kristall Control HP2 zastosowano technologię „Snow Catcher", która opiera się na założeniu, że nic tak dobrze nie przywiera do śniegu, jak sam śnieg. Środkowe rowki bieżnika tworzą połączoną sieć w centralnej części bieżnika, która wgryza się w śnieg podczas jazdy. W rezultacie opona posiada lepszą przyczepność na ośnieżonej nawierzchni.


Technologia trójwymiarowych lameli „Bubble Blades" dla optymalnej równowagi. Technologia trójwymiarowych lameli „Bubble Blades" zapewnia dobrą równowagę między przyczepnością, a trakcją na śniegu i lodzie oraz niezbędną stabilność prowadzenia. Dzięki temu ogumienie pozwala zachować maksymalną kontrolę nad pojazdem i sprawnym hamowaniem. Nowe zimowe opony Fulda wyróżniają się dużą liczbą lameli, wykazujących się działaniem samoblokującym, które dodatkowo generują wiele krawędzi tnących, poprawiających przyczepność na śniegu. Lamele typu „Bubble Blades" posiadają w części środkowej zaokrąglony występ. Dzięki takiej konstrukcji podpierają się one wzajemnie pod działaniem dużych sił - na przykład podczas hamowania czy pokonywania zakrętów na suchej nawierzchni. W rezultacie bloki bieżnika zyskują niezbędną stabilność dla zapewnienia doskonałych parametrów hamowania i precyzyjnego kierowania.  


Innowacyjna mieszanka bieżnika i optymalna konstrukcja profilu. Kristall Control HP2 posiada krzemionkową mieszankę bieżnika, która zapewnia oponie przyczepność w niższych temperaturach, co ma bezpośrednie przełożenie na lepszą kontrolę nad pojazdem w warunkach zimowych. Fulda Kristall Control HP2 wyróżnia się nie tylko doskonałym prowadzeniem zimą, lecz także imponującymi przebiegami. Dzięki płaskiej i szerokiej powierzchni styku, więcej gumy ma kontakt z nawierzchnią drogi. Oznacza to bardziej równomierne rozłożenie siły nacisku, co wydłuża żywotność opony.  


Kristall Control HP2 jest dostępna od jesieni 2016 roku w 35 rozmiarach, o szerokości od 195 do 245 milimetrów, na obręcze o średnicy od 15 do 18 cali i wysokości od 40 do 65.    


Źródło:Materiały Producenta.


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę Vat.


Ważne!!!


Prosimy pytać o dostępność opon! Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


                        Napisz jakich opon szukasz ! opony@auto-opona.pl


lub zadzwoń Tel.505-450-918


             Sprzedaż i montaż opon w jednym miejscu ... sprawdź!