Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas
opony@auto-opona.pl
505 450 918


Goodyear Ultra Grip Performance G1 205/60 R16 92H PROMOCJA

Goodyear Ultra Grip Performance G1   205/60 R16 92H PROMOCJA Klikniij zdjęcie by powiększyć
Goodyear Ultra Grip Performance G1   205/60 R16 92H PROMOCJA
Kategoria:opony-osobowe
Sezon:zimowe
Producent:GoodYear
Rozmiar:205/60 R16
Indeks prędkości:
H-do 210 km/h

Indeks nośności:
92

Uwagi:Oferta ograniczona .Prosimy pytać o dostępność.DOT 2017


Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 1-2 dni robocze .Towar na zamówienie
Cena: 379.00 złSztuk:
Zapytaj o Dostępność

W tym rozmiarze dostępne są opony również innych Producentów.


Napisz jakich opon szukasz!  opony@auto-opona.pl  lub zadzwoń


tel. 505-450-918.


Ultra Grip Performance G1         Logo Goodyear               Etykieta opony 


Goodyear to amerykański koncern produkujący opony od 1898 roku. Jest to drugi w Europie, a trzeci na świecie największy producent opon. Koncern jest właścicielem 4 innych marek opon (Dębica, Sava, Fulda i Dunlop).   


Opona klasy Premium (najwyższej) do samochodów osobowych i SUV.


Goodyear UG Performance G1 to ulepszona wersja bardzo dobrze ocenianej przez kierowców opony Goodyear UG 8 Performance. W porównaniu do poprzednika Goodyear UG Performance G1 charakteryzuje się krótszą drogą hamowania  we wszystkich warunkach zimowych oraz posiada lepszą przyczepność dzięki optymalnej powierzchni styku z nawierzchnią.  


Dlaczego warto wybrać tę oponę.   


Optymalna powierzchnia styku z nawierzchnią przez co opona uzyskuje lepszą przyczepność i skuteczność hamowania.    


Dzięki układowi lamel i klocków bieżnika opona uzyskuje skuteczniejsze hamowanie i lepszą przyczepność na zaśnieżonych i oblodzonych drogach.  


Wzajemnie blokujące się lamele i klocki bieżnika powodują lepszą równowagę pomiędzy prowadzeniem na suchej nawierzchni a właściwościami jezdnymi na śniegu.  


Wskaźnik zużycia bieżnika. Wielką zaletą tego modelu opony jest to, że wyposażona została we wskaźnik zużycia bieżnika w kształcie płatka śniegu (widoczny na zdjęciu). Starcie tego wskaźnika umożliwia kierowcy wymianę opon w odpowiednim momencie, tak aby zadbać o optymalne właściwości jezdne w warunkach zimowych.   


Test opony Goodyear UG Performance G1 potwierdził, że jest to opona szczególnie polecana na śnieg i zapewnia niskie zużycie paliwa. Głębokie rowki obwodowe sprawiają, że opona skutecznie odprowadza wodę na zewnątrz. Ich eksploatacja ma dużo mniej negatywny wpływ na środowisko niż ich odpowiedniki.   


Testy opon :4 miejsce ADAC 2016 w rozmiarze 225/45 R17 H Opis : Na podstawie materiałów Producenta.


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę Vat.


Ważne!!!


Prosimy pytać o dostępność opon! Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


Napisz jakich opon szukasz  !  opony@auto-opona.pl


lub zadzwoń Tel.505-450-918


                Sprzedaż i montaż opon w jednym miejscu ... sprawdź!