Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas
opony@auto-opona.pl
505 450 918


Hankook Winter i cept evo2 W320 205/60 R16 92H

Hankook Winter i cept evo2 W320   205/60 R16 92H Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-osobowe
Sezon:zimowe
Producent:Hankook
Rozmiar:205/60 R16
Indeks prędkości:
H-do 210 km/h

Indeks nośności:
92

Uwagi:Prosimy pytać o dostępność.


Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 1-2 dni robocze .Towar na zamówienie
Cena: 309.00 złSztuk:
Zapytaj o Dostępność

W tym rozmiarze dostępne są opony również  innych Producentów..


Napisz jakich opon szukasz!  opony@auto-opona.pl  lub zadzwoń


tel. 505-450-918.


Hankook i'cept evo2  W320        Logo Hankook     Etykieta opony


Hankook Tire jest jednym z największych na świecie i najszybciej rozwijających się producentów opon radialnych dla samochodów osobowych, lekkich samochodów ciężarowych (SUV, RV i inne), ciężarówek i autobusów. Prowadząc sprzedaż w 185 krajach, firma Hankook Tire może poszczycić się 7. pozycją na świecie pod względem przychodów ze sprzedaży.     


Hankook Winter i'cept evo2 (W320A) - To doskonałe właściwości opon zimowych do samochodów z napędem osobowych oraz 4x4 i SUV-ów. Zoptymalizowany wzór bieżnika pomaga skutecznie wbić się w śnieg i poprawić właściwości trakcyjne opon.


Hankook Winter i'cept evo2 (W320A)  to opona zimowa o sportowym wyglądzie do samochodów osobowych klasy średniej i wyższej o wysokich osiągach oraz pojazdów SUV.  Ta dynamicznie wyglądająca opona zapewnia doskonałe osiągi w warunkach zimowych. W oponie Winter i'cept evo2 SUV wykorzystano asymetryczny wzór bieżnika, aby zapewnić prawidłowe działanie w śliskich warunkach panujących podczas zimy, zarówno na nawierzchniach zimnych i mokrych, jak i pokrytych śniegiem i lodem.   


Charakterystyka opony  


Bieżnik poprawiający przyczepność na śniegu -Ukośny wzór bieżnika zapewnia większe tarcie na śliskiej nawierzchni. → Doskonałe zachowanie opony na śniegu dzięki optymalizacji kąta ukośnych rowków. 


Struktura opony 


Składnik krzemionkowy zapewniający doskonałą przyczepność -Lepsze właściwości trakcyjne na śniegu i w deszczu oraz mniejszy opór toczenia.


Wzmocnione opasanie jednolitej pełnej warstwy pokrywającej- Idealna wytrzymałość bieżnika. 


Szeroka warstwa stalowego opasania - Zapewnia optymalną sztywność bieżnika oraz lepszą pracę całej opony.  


Równa linia osnowy wykonana z poliestru - Lepsza sztywność oraz trwałość ściany bocznej.   


Uwzględnienie bardzo twardego wypełnienia stopki - Poprawia kontrolę nad kołami i sterowność.  


Ultra wytrzymałe drutówki -Poprawiają jednorodność oraz trwałość stopki.   


Opis: Na podstwie materiałów  Producenta.Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę VAT.


Ważne!


Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


Jeżeli do produktu nie jest przypisana cena, nie oznacza to ,że produkt jest niedostępny. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania informacji o aktualnej cenie towaru.-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony. 


 


 


 


Napisz jakich opon szukasz ! opony@auto-opona.pl


lub zadzwoń Tel.505-450-918


               Sprzedaż i montaż opon w jednym miejscu ... sprawdź!