Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas
opony@auto-opona.pl
505 450 918


SAVA Eskimo HP 2 205/60 R16 92H 16 szt

SAVA Eskimo HP 2   205/60 R16 92H    16 szt Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-osobowe
Sezon:zimowe
Producent:Sava
Rozmiar:205/60 R16
Indeks prędkości:
H - do 210 km/h

Indeks nośności:
92

Uwagi:Oferta ograniczona .Prosimy pytać o dostępność.


Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 1-2 dni robocze-Towar na zamówienie.
Cena: 269.00 złSztuk:
Zapytaj o Dostępność

W tym rozmiarze dostępne są opony również innych  Producentów.


Napisz jakich opon szukasz!  opony@auto-opona.pl  lub zadzwoń


tel. 505-450-918.


SAVA Eskimo HP 2  GRUPA GOODYEAR      LOGO SAVA            Etykieta opony


Sava to europejska marka należąca do koncernu Goodyear. Firma od 85 lat zajmuje się produkcją szerokiej gamy opon dla samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.Opony Sava są projektowane w Europie i wykorzystują technologie firmy Goodyear. To produkt, na którym można polegać, w bardzo przystępnej cenie!  


Nowa opona zimowa Eskimo HP2 to opona  o wysokiej wydajności zapewniająca kontrolę nad samochodem na zaśnieżonych i oblodzonych nawierzchniach. Skuteczne przyspiesza i ułatwia prowadzenie na śniegu. Bardzo dobra przyczepność na mokrych drogach. Znakomite prowadzenie na suchych drogach w warunkach zimowych.   


Charakterystyka opony.     


Żebro w kształcie haczyka - Skuteczne przyspieszanie i prowadzenie na śniegu. Żebro w kształcie haczyka wgryza się w śnieg.   


Optymalnie rozmieszczone rowki obwodowe - Znakomita przyczepność na mokrych drogach. Szybko zbiera i odprowadza wodę oraz błoto pośniegowe z bieżnika.     


Duże klocki zewnętrzne - Znakomite prowadzenie na suchej nawierzchni i skuteczność hamowania w oponie zimowej. Więcej prostych, dużych klocków zapewnia lepsze przeniesienie mocy na nawierzchnię.     


Technologia bieżnika wielo kątowego (Multi-Radius Tire Contour)- Zapewnia optymalną powierzchnię styku z nawierzchnią podczas jazdy na oblodzonych drogach, co przekłada się na lepszą kontrolę nad samochodem. Pozwala uzyskać długą i szeroką powierzchnię styku między oponą a nawierzchnią oraz równomierny rozkład nacisku     


Opis: Materiały Producenta.


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę VAT.


Ważne! Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


Jeżeli do produktu nie jest przypisana cena, nie oznacza to ,że produkt jest niedostępny. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania informacji o aktualnej cenie towaru.


 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


Napisz jakich opon szukasz ! opony@auto-opona.pl


lub zadzwoń Tel.505-450-918


Sprzedaż i montaż opon w jednym miejscu ... sprawdź!


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------