Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas
opony@auto-opona.pl
505 450 918


Hankook Ventus Prime3 K125 205/55 R16 91H FR

Hankook Ventus Prime3 K125   205/55 R16 91H FR Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-osobowe
Sezon:letnie
Producent:Hankook
Rozmiar:205/55 R16
Indeks prędkości:
H-do 210 km/h

Indeks nośności:
91

Uwagi:FR -Oznacza oponę z rantem ochronnym na felgę. Spotyka się także oznaczenia: FP, RFP lub MFS.


Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 1-2 dni dla zamówień do godz.12.00
Cena: 239.00 złSztuk:
Zapytaj o Dostępność

W tym rozmiarze dostępne są opony również  innych Producentów..


Napisz jakich opon szukasz!  opony@auto-opona.pl  lub zadzwoń


tel. 505-450-918.


Hankook Ventus Prime 3 K125        Logo Hankook     Etykieta opony


Hankook Tire jest jednym z największych na świecie i najszybciej rozwijających się producentów opon radialnych dla samochodów osobowych, lekkich samochodów ciężarowych (SUV, RV i inne), ciężarówek i autobusów. Prowadząc sprzedaż w 185 krajach, firma Hankook Tire może poszczycić się 7. pozycją na świecie pod względem przychodów ze sprzedaży.  


Hankook Ventus Prime3 K125 to opona, które powstała dla kierowców oczekujących idealnej równowagi pomiędzy osiągami i bezpieczeństwem.   


Testy opony: 2017: test ADAC w rozmiarze 195/65 R15- nota: zadowalająca.  


Cechy opony Ventus Prime3 K125 to: 4-kanałowe, szerokie rowki odprowadzające wodę gwarantujące ulepszone odprowadzanie wody, 3 wzdłużne żebra bieżnika poprawiające kierowalność oraz wydłużające przebieg, skośne rowki dzięki, którym zwiększona została powierzchnia styku podczas hamowania dla lepszej trakcji oraz system VAI, czyli specjalne oznaczenia na zewnętrznych barkach opony, pozwalające z łatwością sprawdzić nieregularne zużycie spowodowane nieprawidłową zbieżnością kół.  


Opis:  Na podstawie materiałów Producenta


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę VAT.


Ważne!


Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


Jeżeli do produktu nie jest przypisana cena, nie oznacza to ,że produkt jest niedostępny. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania informacji o aktualnej cenie towaru.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


Napisz jakich opon szukasz ! opony@auto-opona.pl


lub zadzwoń Tel.505-450-918


                  Dowozimy opony bezpośrednio na montaż ... sprawdź!