Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas
opony@auto-opona.pl
505 450 918


Matador MPS 125 Variant All Weather 195/70 R15 104R

Matador MPS 125 Variant All Weather   195/70 R15 104R Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-dostawcze
Sezon:całoroczne
Producent:Matador
Rozmiar:195/70 R15
Indeks prędkości:
R-do 160 km/h

Indeks nośności:
104

Uwagi:Prosimy pytać o dostępność.


Dostępny: Nie
Czas oczekiwania: 24h dla zamówień do godz.12.00
Cena: Produkt dostępny w 24h - zapytaj o aktualną cenę!


W tym rozmiarze dostępne są opony również innych  Producentów.


Napisz jakich opon szukasz!  opony@auto-opona.pl  lub zadzwoń


tel. 505-450-918.


MPS 125 Variant All Weather  Grupa Continental    Opony Matador Szczecin     Etykieta opony


Marka Matador od lat jest częścią koncernu Continental. Znana jest z produkcji wysokiej jakości opon  dostosowanych do zmiennych warunków atmosferycznych charakterystycznych dla klimatu Europy Środkowej i nie tylko.


Bardzo dobra trakcja i bezpieczeństwo jazdy w każdych warunkach pogodowych.Nowa generacja opon całorocznych do samochodów dostawczych i lekkich ciężarówek. 


Matador MPS125 to opona całoroczna wyposażona w doskonałe właściwości  jezdne na drogach suchych, mokrych i zaśnieżonych i jest  przeznaczona do samochodów dostawczych i lekkich samochodów ciężarowych. Jest bardzo wydajna w warunkach zimowych dzięki zoptymalizowanej strukturze bieżnika porównywalnej do opony zimowej. Główną zaletą opony MPS 125 jest efektywność ekonomiczna, uniwersalność, wysoka trwałość  i bezpieczeństwo, bez konieczności "zmiany opon" w ciągu roku.


Wzór bieżnika został zaprojektowany specjalnie z myślą o warunkach pogodowych panujących w Europie Środkowej. Specjalnie zaprojektowane rowki tworzą długą linię krawędzi, co w połączeniu z nacięciami zwiększa przyczepność na ośnieżonej nawierzchni. W oponie wykorzystano specjalną mieszankę, która pozwala zachować elastyczność opony w szerokim przedziale temperatur, co odczuwalnie zwiększa komfort jazdy. Model został opracowany z naciskiem na wysoką niezawodność, maksymalne bezpieczeństwo i doskonałą trwałość. 


Opis: Na podstawie materiały Producenta.


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę VAT.


Ważne!


Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


Jeżeli do produktu nie jest przypisana cena, nie oznacza to ,że produkt jest niedostępny. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania informacji o aktualnej cenie towaru.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


Napisz jakich opon szukasz ! opony@auto-opona.pl


lub zadzwoń Tel.505-450-918


                  Dowozimy opony bezpośrednio na montaż ... sprawdź!