Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas
opony@auto-opona.pl
505 450 918


Paxaro VAN Winter 225/70 R15C 112/110R

Paxaro VAN Winter   225/70 R15C 112/110R Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-dostawcze
Sezon:zimowe
Producent:Paxaro
Rozmiar:225/70 R15
Indeks prędkości:
R -do 170 km/h

Indeks nośności:
112

Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 24 godziny dla zamówień do godz.12.00
Cena: Produkt dostępny w 24h - zapytaj o aktualną cenę!Sztuk:
Zapytaj o Dostępność

W tym rozmiarze dostępne są opony również innych Producentów.


Napisz jakich opon szukasz!  opony@auto-opona.pl  lub zadzwoń


tel. 505-450-918.


 PAXARO VAN WINTER      Grupa Continental       Logo Paxaro         Etykieta opony PAXARO.Kliknij ...


Opony Paxaro produkowane są za pośrednictwem niemieckiego koncernu CONTINENTAL. Paxaro to europejska marka produkująca opony klasy budżetowej do  samochodów osobowych, dostawczych oraz pojazdów typu SUV i z napędem 4x4.


Jest to firma, która wykorzystuje do produkcji ogumienia najnowsze technologie, pozwalające równocześnie na maksymalną ochronę środowiska. Opony marki Paxaro to wyjątkowa klasa ekonomiczna, gwarantująca niezawodność i dobrą jakość produktu.  Za dystrybucję opon marki Paxaro odpowiada polska firma Handlopex, co zostało potwierdzone umieszczeniem części loga firmy na ścianie bocznej opony.


Paxaro Van Winter to produkt niemieckiego koncernu Continental . Opona PAXARO VAN WINTER przeznaczona jest na sezon zimowy dla samochodów dostawczych i lekkich ciężarówek. Sprawdza się zarówno w ruchu miejskim, jak i podczas jazdy na autostradzie. Dzięki wydłużonej żywotności i niskiej cenie spełnia podstawowe wymogi segmentu komercyjnego.   


Opona PAXARO VAN WINTER zapewnia dobrą charakterystykę jazdy na każdym rodzaju nawierzchni. Mocny bieżnik nie będzie miał kłopotów zarówno na zaśnieżonej, jak i oblodzonej drodze. Specjalny, nowy system rowków pomaga zachować pełną kontrolę trakcji podczas jazdy w głębokie wodzie i warstwie błota pośniegowego. Ponadto opona zapewnia długi okres eksploatacji.  


Konstruktorzy zastosowali w oponie Paxaro Van Winter  lekko kierunkowe ułożenie klocków. Taka rzeźba szczególnie dobrze radzi sobie na mokrej drodze. Trzy wzdłużne, szerokie kanały obwodowe zapewniają efektywne usuwanie wody i błota śniegowego z powierzchni styku opony z podłożem. Koncepcja otwartych barków przyczynia się do szybszego osuszania bieżnika oraz zapewnia samooczyszczanie się opony. Dzięki temu zredukowano ryzyko zjawiska aqua i snowplaningu, a opona lepiej przenosi ruchy kierownicy na drogę.    


Taki efekt uzyskano również dzięki zastosowaniu klocków bieżnika o nieregularnych, ostro zakończonych krawędziach. W czasie jazdy na grubej warstwie śniegu wbijają się one w nawierzchnię blokując tym samym możliwość ślizgania się kół w miejscu. Dodatkowo powierzchnia opony została pokryta dużą ilością prostych nacięć lamelkowych (ponad 1100 lamelek), które działają jak tarka. Tarcie, jakie powstaje podczas zmniejszania prędkości gwarantuje skrócenie drogi hamowania. Konstruktorzy zastosowali również wzmocnioną budowę ściany bocznej.   


Krawędzie opony chronione są przed uszkodzeniami mechanicznymi przez dodatkową warstwę gumy oraz specjalne, trójkątne nacięcia. Do produkcji bieżnika zastosowano przyjazną dla środowiska mieszankę gumowej, w której zrezygnowano z toksycznych wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych. Dodatek krzemionki w tworzywie zapewnia optymalną elastyczność w niskich, zimowych temperaturach. Ponadto mieszanka jest odporna na zużycie, co w połączeniu z odpowiednim rozłożeniem nacisków zapewnia wydłużenie żywotności oraz zachowanie właściwości opony przez cały okres eksploatacji   


Opis: Na podstawie materiały Producenta ...


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę VAT.


Ważne!


Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


Jeżeli do produktu nie jest przypisana cena, nie oznacza to ,że produkt jest niedostępny. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania informacji o aktualnej cenie towaru.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


Napisz jakich opon szukasz ! opony@auto-opona.pl


lub zadzwoń Tel.505-450-918


               Sprzedaż i montaż opon w jednym miejscu ... sprawdź!